Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grafologie Grafologie je nauka o písmu, věda o rukopisu. Vychází z psychologie výrazu, studuje psychologické souvislosti mezi písmem a píšícím člověkem. Chcete se o sobě dozvědět něco nového ze svého Já? Pak využijte jedné z nejstarších metod, která prožívá svou renesanci. Chcete vědět v čem jste nejlepší, v čem naopak potřebujete posílit své schopnosti a dovednosti, kde jsou Vaše rezervy, které Vám při jejich objevení umožní jít kupředu a pomohou tak dosáhnout Vašich nových cílů, pak využijte této nabídky. Objevte své skryté klady a zápory, poznejte důkladněji sami sebe, své partnery, přátele, známé, podřízené nebo nadřízené.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

grafologie

(sara, 17. 11. 2009 21:13)

Ahoj jak se mas??

karlovič

(karel, 1. 10. 2008 9:44)

HURÁ

jo deto

(Johanka, 11. 6. 2007 19:39)

jo dá se to taKY STÁHNOUT NA REFERÁT JINAK TO DE DÁ SE Z TOHO NA UČIT JINAK JE TO sUUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR

moooc dekuji

(verula, 22. 7. 2006 20:59)

Ahojik mooc dekuji za to ze jsi tu moji adresu dal zde a chci aby tu furt byla ale chci aby tam uz nebyla rekonstrukce pac kdyz se podivas uz to je o neco lepsi a rekonstrukce uz neni postupne to budu zpravovat ale ted to neni az tak treba napis tam prosim neco jineho!!!