Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jste psychopat??? Tohle je původní, nefalšovaný psychologický test. Je to příběh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jako si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se na tomto pohřbu do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru. Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry? Přemýšlejte prosím a pokud nějaký motiv naleznete, podívejte se níže pro vysvětlení. Pokud na žádný motiv nepřijdete, udělejte totéž. Nedívejte se však na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!! . . . . . . . . . . . . . . . . . . Odpověď: Dívka doufala, že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu. Pokud jste odpověděli správně, přemýšlíte jako psychopat. Tento test vytvořil jeden slavný psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně. Pokud jste neodpověděli správně, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha. Pokud vaši přátelé odpověděli na tento test správně, pak vám doporučuji, abyste si od nich drželi odstup. Pokud jste na test odpověděli správně, dejte mi vědět, ať si vás mohu vymazat z adresáře!!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale pekny

(jaj :), 3. 10. 2006 14:24)

Me to prijde spis jako dobrej cernej humor nez jako test ... Ale jinak fakt dobry :-)

blbost

(Annik, 29. 9. 2006 12:03)

souhlasím s názory, které říkají, že kdo odpoví správně, je prostě jen inteligentní. Tahle otázka už sama podbízí svou správnou odpověď tím, že míří ke zjištění, zda někdo je nebo není psychopat. Přečtu si, že když na ní odpovím, zjistím, jestli jsem psychopat, takže vím, že pokud odpovím "psychopaticky", pak to bude správně a já jsem tudíž psychopat.......zamyslete se!

Úvaha

(Petra, 18. 9. 2006 17:19)

Přemýšlela jsem o tom se synem. Zvolili jsme mnoho možností, všechny však byly mylné. Myslím si, že pokud někdo zvolí tuto správnou odpověď na poprvé, je snad důvod k zamyšlení. Na závěr ukázka názoru mého syna:" Určitě koukal na pohřbu i po její sestře."

jsem psychopat

(ja:), 19. 6. 2006 14:17)

takze podle tohole testu jsem psychopat..co uz..:)

Zamyšlení

(Iva, 3. 5. 2006 11:53)

No já si myslím,že na první pohled by normálního člověka taková zrůdnost nenapadla.A pokud ano tak určitě není normální byt jako normální vypadá.Stačí jedna příležitost a spustí se to jako lavina z ničeho nic.

Odpověděla:

(Simonka, 30. 4. 2006 11:52)

Taky mi to připadá divné,hned po tak malém testu,někoho označujete za psychopata!!!Když se nad tím totiž každý normální člověk zamyslí,odpoví dobře!!!Ale to neznamená,že je psychopat,ale že má něco v hlavě:-)!!!!

chyba

(Iva, 27. 3. 2006 13:56)

V tomto příběhu je jedna velké chyba. Mělo by se tam napsat, že sestru nezavraždila ona, ale jen, že byla její sestra zavražděna ....pak totiž jen psychopatovi dojde, že to byla ta zamilovaná dívka, která tolik toužila po setkání! Jinak správná odpověď dojde každému normálnímu člověku...měj se

Spravce

(Spravce, 26. 2. 2006 19:50)

Mno ale kdyz si teda inteligentni,tak jsi mel odpovedet,ze to s tim nema co spolecnyho,ne? Kdyby jsi byl v te situaci ty jak ta divka,tak by si pak taky vrazdil? Mno pokud jsi tak odpovedel,tak jo..!A ty jsi co?Mno odpovedel jsi tak...! :-)

Odpověděl:

(Rusthy, 26. 2. 2006 19:44)

To že mě to napadlo znamená, že jsem psychopat??!!!! Zajimavé !!!! V životě jsem neublížil ničemu ani nikomu :D a už jsem vrah!! Ten psycholog třeba nepřemýšlel nad tím,že existuji inteligentní lidé!!!